Medarbejdere

Sig goddag til Team EazyProject

Mikael Leed
Sales Manager
mikael@eazyproject.dk
Anders Munch Allesen
Anders Munch Allesen
Senior Business Consultant
anders@eazyproject.dk
anders-thyme
Anders Thyme Rasmussen
Business Consultant
anders.rasmussen@eazyproject.dk
jon-profil
Jon Roslund
Junior Business Consultant
jon@eazyproject.dk
Tine Fisker Frederiksen
Implementeringskonsulent
tine@eazyproject.dk
Adam profilbillede
Adam Nujkaew Jantzen
Implementeringskonsulent
adam@eazyproject.dk
simon søgaard-pedersen
Simon Søgaard-Pedersen
Customer Success Manager
simon@eazyproject.dk
Bo Bertelsen
COO
btb@eazyproject.dk
Jesper Damgaard
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Christian Hansen
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Kristian Schiltmann
Senior Softwareudvikler
kristian@eazyproject.dk
Jens Boeskov Rasmussen
Softwareudvikler
jens@eazyproject.dk
EazyProject
Dan Hansen
Softwareudvikler
dan@eazyproject.dk
EazyProject
Jonas Thyregod
Softwareudvikler
jonas@eazyproject.dk
Erik Ingersen
Softwareudvikler
erik@eazyproject.dk
EazyProject
Alex Chizeck Andersen
Tech Lead og Softwareudvikler
alex@eazyproject.dk
EazyProject
Kasper Due
Senior Frontend Developer
kasper@eazyproject.dk
EazyProject
Peter Albinussen
QA Software Tester
peter@eazyproject.dk
Kenneth Larsen
CEO
EazyProject
Lone H. Hansen
Bogholderi
lone@eazyproject.dk

Prøv EazyProject Gratis i 14 Dage