Medarbejdere

Claus Frederiksen
Sales Manager
claus@eazyproject.dk
Mikael Leed
Senior Business Consultant
mikael@eazyproject.dk
Anders Munch Allesen
Anders Munch Allesen
Business Consultant
anders@eazyproject.dk
EazyProject
Anders Thyme Rasmussen
Business Consultant
anders.rasmussen@eazyproject.dk
jon-profil
Jon Roslund
Junior Business Consultant
jon@eazyproject.dk
Tine Fisker Frederiksen
Implementeringskonsulent
tine@eazyproject.dk
EazyProject
Simon Søgaard-Pedersen
Customer Success Manager
simon@eazyproject.dk
Bo Bertelsen
COO
btb@eazyproject.dk
Jesper Damgaard
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Christian Hansen
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Kristian Schiltmann
Teamleder/ Softwareudvikler
kristian@eazyproject.dk
Jens Boeskov Rasmussen
Softwareudvikler
jens@eazyproject.dk
Rasmus Aagesen
Softwareudvikler
rasmus@eazyproject.dk
Erik Ingersen
Softwareudvikler
erik@eazyproject.dk
EazyProject
Alex Chizeck Andersen
Softwareudvikler Backend
alex@eazyproject.dk
EazyProject
Kasper Due
Softwareudvikler Frontend
kasper@eazyproject.dk
EazyProject
Ny medarbejder på vej - Se ledige jobs
Softwareudvikler Backend
EazyProject
Ny medarbejder på vej - Se ledige jobs
Softwareudvikler Frontend
Kenneth Larsen
CEO
Heidi Holmskov
Kommunikationskonsulent
heidi@eazyproject.dk
EazyProject
Lone H. Hansen
Bogholderi
lone.hansen@eazyproject.dk

Prøv EazyProject Gratis i 14 Dage

Se seneste webinar om den nye ferielov 2020