Om Eazyproject

EazyProject siden 2002 - den sikre samarbejdspartner

  • +10.000 daglige brugere
  • Udvikling og support i Danmark
  • Onboarding tilpasset din virksomhed
  • 5 x gazellevirksomhed
  • Højeste AAA kreditrating
  • Sund og robust økonomi
  • +500 succesfulde implementeringer
  • +15 års erfaring med projektsoftware
  • Private og offentlige kunder
Mikael Leed
Senior Business Consultant
mikael@eazyproject.dk
Thomas Stensholm
Business Consultant
thomas@eazyproject.dk
Anders Munch Allesen
Anders Munch Allesen
Business Consultant
anders@eazyproject.dk
Claus Frederiksen
Sales Manager
claus@eazyproject.dk
jon-profil
Jon Roslund
Junior Business Consultant
jon@eazyproject.dk
Tine Fisker Frederiksen
Implementeringskonsulent
tine@eazyproject.dk
Bo Bertelsen
COO
btb@eazyproject.dk
Jesper Damgaard
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Christian Hansen
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Kristian Schiltmann
Teamleder/ Softwareudvikler
kristian@eazyproject.dk
Jens Boeskov Rasmussen
Softwareudvikler
jens@eazyproject.dk
Rasmus Aagesen
Softwareudvikler
rasmus@eazyproject.dk
Erik Ingersen
Softwareudvikler
erik@eazyproject.dk
EazyProject
Ny medarbejder starter 1. jan
Softwareudvikler Backend
EazyProject
Ny medarbejder starter 1. jan
Softwareudvikler Frontend
EazyProject
Ny medarbejder på vej - Se ledige jobs
Softwareudvikler Frontend
Kenneth Larsen
CEO
Heidi Holmskov
Kommunikationskonsulent
heidi@eazyproject.dk
EazyProject
Lone H. Hansen
Bogholderi
lone.hansen@eazyproject.dk

KL-foto-om

En stærk vision om et webbaseret forretningssoftware


I 2002 stiftede Kenneth Holmskov Larsen EazyProject, med en klar vision om, at webbaseret forretningssoftware var fremtiden. Den første EazyProject version blev lanceret i 2008 og flere af vores kunder har derfor haft 10 års jubilæum på denne løsning.

Med over 10.000 daglige brugere er EazyProject i dag vokset til et stærkt og anerkendt softwarehus, der udvikler og sælger professionelle online løsninger til store og små virksomheder.

Selvom medarbejderstaben fortsat vokser, fokuserer jeg stadig på at fastholde og videreudvikle en iværksætterkultur, hvor alle ideer er velkomne og der ikke er langt fra tanke til handling.”

Velkommen til EazyProject.

Kenneth Holmskov Larsen
CEO

Vores værdier

  • Vi er nærværende
  • Vi er nysgerrige
  • Vi har humor
  • Vi udviser respekt for hinanden
  • Vi løser udfordringer som et team
  • Vi er altid i tæt dialog med vores kunder
  • Vi sikrer og leverer kvalitet
  • Vi fejrer succeser og lærer af vores fejl

Prøv EazyProject Gratis i 14 Dage

lokaler
lokaler

Vi er her for dig og din virksomhed

Se seneste webinar om den nye ferielov 2020