Om Eazyproject

Vi løser udfordringer som et team

Mikael Leed
Senior Software Konsulent
mikael.leed@eazyproject.dk
Thomas Stensholm
Account Manager
thomas@eazyproject.dk
Christina Winther
Implementeringskonsulent
christina@eazyproject.dk
Bo Bertelsen
COO
btb@eazyproject.dk
Jesper Damgaard
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Christian Hansen
Teknisk supporter
support@eazyproject.dk
Kristian Schiltmann
Teamleder/ Softwareudvikler
kristian@eazyproject.dk
Søren Veilgaard Thomsen
Softwareudvikler
soeren@eazyproject.dk
Jens Boeskov Rasmussen
Softwareudvikler
jens@eazyproject.dk
Rasmus Aagesen
Softwareudvikler
rasmus@eazyproject.dk
Erik Ingersen
Softwareudvikler
erik@eazyproject.dk
Louise Heine Cassens
Digital Designer
louise.heine@eazyproject.dk
Christian Werner
Frontend udvikler
christian.werner@eazyproject.dk
Kenneth Larsen
CEO
kenneth.larsen@eazyproject.dk
Heidi Holmskov
Kommunikationskonsulent
heidi@eazyproject.dk
Lone H. Hansen
Bogholderi
lone.hansen@eazyproject.dk

Vores værdier

  • Vi er nærværende og altid i tæt dialog med vores kunder
  • Vi elsker at udvide vores horisont
  • Vi griber opgaver an med en positiv indstilling
  • Humor skal være en del af hverdagen

 

  • Vi løser udfordringer som et team
  • Brugervenlighed og fleksibilitet er et must
  • Erfaring sikrer kvalitet og stabilitet
  • Succeser fejres og fejl bruges til at udvikle

En stærk vision om et webbaseret forretningssoftware


I 2002 stiftede Kenneth Holmskov Larsen EazyProject, med en klar vision om, at webbaseret forretningssoftware var fremtiden. Den første EazyProject version blev lanceret i 2008 og flere af vores kunder har derfor haft 10 års jubilæum på denne løsning.

Med over 10.000 daglige brugere er EazyProject i dag vokset til et stærkt og anerkendt softwarehus, der udvikler og sælger professionelle online løsninger til store og små virksomheder.

Selvom medarbejderstaben fortsat vokser, fokuserer jeg stadig på at fastholde og videreudvikle en iværksætterkultur, hvor alle ideer er velkomne og der ikke er langt fra tanke til handling.”

Velkommen til EazyProject.

Kenneth Holmskov Larsen
CEO

Prøv vores gratis online demo